FBK dhe Peja, të enjten shpalosin të gjitha detajet

Basketboll

FBK dhe Peja, të enjten shpalosin të gjitha detajet

Më: 25 janar 2022 Në ora: 13:19
FBK dhe Peja, të enjten shpalosin të gjitha detajet

Federata e Basketbollit e Kosovës (FBK) ju njofton se, të enjten (27 Janar) do të organizojë konferencë për media, ku do të shpalosen detajet rreth organizimit të Final 8 Kupës së Kosovës.

Në këtë konferencë do të nënshkruhet zyrtarisht marrëveshja ndërmjet Kryetarit të FBK-së, Arben Fetahu dhe Kryetarit të KB Peja, Fatmir Gashi, kurse në konferencë rreth detajeve do të flasin edhe Sekretarja e Përgjithshme e FBK-së, Elvira Dushku dhe Përfaqësuesi nga kompania e kontraktuar për organizim nga KB Peja, Luan Maloku.

Konferenca mbahet nga ora 11:00 në zyrat e reja të FBK-së.

Gara e Kupës pritet me kureshtje të madhe.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat