Torcida udhëtojnë drejt Pejës me numër të madh

Basketboll

Torcida udhëtojnë drejt Pejës me numër të madh

Më: 15 maj 2022 Në ora: 15:59
Torcida udhëtojnë drejt Pejës me numër të madh

KB Peja do të jetë nikoqire e KB Trepçës në gjysmë-finalen e tretë në Art Motion Superliga e Kosovës në basketboll.

Në dy ndeshjet e para, mbizotroi atmosfera fantastike në Minatori, ndërsa dhe sot pritet të jetë një atmosferë elektrizuese në Karagaçi.

Pas dy udhëtimeve nga tifozët pejan (UCF), tani radha është e tifozëve nga Mitrovica për të udhëtuar drejt rrafshit të Dukagjinit.

Në fotografinë e publikuar nga tifozeria mitrovicase, shihet një numër i madh duke udhëtuar në Pejë, ndeshja fillon nga ora 17:00.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat