Tmusic pjesë e Trepçës

Basketboll

Tmusic pjesë e Trepçës

Më: 24 qershor 2022 Në ora: 19:12
Tmusic pjesë e Trepçës

Trepça është skuadra më aktive në merkaton verore, në elitën e basketbollit të Kosovës.

Pas Erjon Kastratit, minatorët transferojnë lojtarin e radhës i cili vije nga kampionët e Yllit.

Mikaile Tmusic zbarkon në minatori, duke përforcuar skuadrën mitrovicase, dhe duke qenë nga tani pretendenti numër një për titullin e kampionit.

Trepça synon titullin e kampionit në edicionin e ri.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat