Fabian Gjuka: Urime gazeta “Bota sot” 

Basketboll

Fabian Gjuka: Urime gazeta “Bota sot” 

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 21:39
Fabian Gjuka:

Trajneri i basketbollit, Fabian Gjuka, uron 27 vjetorin e gazetës “Bota sot”. 

Gjuka tha se “Bota sot” dhe gazetari Kemajl Goca, me përkushtim përcjellin sportet, sidomos sportet me dorë.

“Urime “Bota sot”. Uroj shumë e shumë vite tjera, jeni vërtetë profesional.

Si medium po e kryeni një punë me ndershmëri e në shërbim të sportit”, uron Gjuka.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat