Golden State, ofron 4 basketbollistë për Kevin Durantin

Basketboll

Golden State, ofron 4 basketbollistë për Kevin Durantin

Më: 4 korrik 2022 Në ora: 12:01
Golden State, ofron 4 basketbollistë për Kevin Durantin

Merkato e NBA-s vijon të prodhojë mjaft lajme interesante dhe në qendër të vëmendjes janë dy baskebollistët e Bruklin Nets, Kevin Durant dhe Kajri Irving.

Durant ka kërkuar të largohet në formën e shkëmbimit dhe skuadra e Golden StateUarriors po mundohet të hyjë në bisedime për të risjellë yllin e NBA-së në ekipin e saj. Durant ka fituar dy tituj kampionë me Golden Stetin, para se të shkonte te Bruklin Nets.

Për momentin për Durantin duken favoritë Feniks Sans dhe Majami Hit, por edhe Golden State ka lojtarët në dispozicion për këtë shkëmbim.

Sipas mediave amerikane, Golden Stejt ka ofruar në shkëmbim XHordan Poll, Xhejms Uizman, Xhonatan Kuminga dhe Mozes Mudi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat