Kosova U18 përballet me Bullgarinë

Basketboll

Kosova U18 përballet me Bullgarinë

Më: 30 korrik 2022 Në ora: 16:12
Kosova U18 përballet me Bullgarinë

Basketbolistët e Kosovës U18 synojnë paraqitje sa më të mirë në duel me Bullgarinë.

"Ndeshja e dytë për Dardanët e rinj do të jetë sot ndaj Bullgarisë, takim që zhvillohet nga ora 17:00

Kosova U18 është pjesëmarrëse e FIBA Kampionatit Evropian, Divizioni B për meshkuj

Ndeshja transmetohet në faqen zyrtare të FIBA-s", njofton FBK.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat