Rugova te Bashkimi 

Basketboll

Rugova te Bashkimi 

Më: 6 gusht 2022 Në ora: 14:06
Rugova te Bashkimi 

Basketbollisti Fisnik Rugova sërish ka ndërruar mjedis, duke kaluar në radhët e Bashkimit të Prizrenit. 

Rugova, ish lojtar i Sigal Prishtinës dhe Rahovecit, tani vazhdon aventurën në qytetin e lashtë.

“Prezantojmë numrin 7-të për këtë sezon!

Njëri ndër basketbollistët më të shquar vendorë, kampioni i shumëfishtë i Kosovës, fituesi i kupës së Kosovës dhe gjithashtu fituesi i Balkan League, këtë sezon do të jetë portokall e zi.

I urojmë mirëseardhje ne familjen tonë portokall e zi përfaqësuesit të kombëtares së Republikës së Kosovës Fisnik Rugova”, njofton KB Bashkimi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat