Fanella historike e Michael Jordanit

Basketboll

Fanella historike e Michael Jordanit

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 11:52
Fanella

Fanella historike e Michael Jordanit!

Një fanellë e veshur nga legjenda e NBA, Michael Jordan gjatë sezonit të tij të fundit (1997-98) me Chicago Bulls do të dalë në ankand në shtator për 3 deri në 5 milionë dollarë.

Manjati franko-izraelit i telekomunikacionit, Patrick Drachi, ka shitur atletet që i përkisnin superyllit botëror Michael Jordan të cilat kapën vlerën e 1,5 milionë euro.

Ankandi i fanellës do të zhvillohet në New York nga 6-14 shtator dhe fanella e famshme e Jordan-it do të bëhet publike në Kaliforni nga 17-20 gusht dhe më pas do të kalojë në New York për ankand.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat