KB Peja firmos me një amerikan

Basketboll

KB Peja firmos me një amerikan

Nga: K.G.. Më: 12 gusht 2022 Në ora: 15:40
Brad Waldow

Peja po kompletohet dhe po e shton gjithnjë e më shumë konkurrencën në ekip.

Klubi pejan përforcohet me basketbollistin amerikan Brad Waldow.

Verdhezinjtë kanë aspirata të mëdha, synojnë të gjitha trofetë në edicionin e ri.

“KB Peja ka nënshkruar kontratë me Brad Waldow.

KB Peja njofton se ka nënshkruar kontratë me lojtarin amerikan, Brad Waldow.

Lojtari është i gjatë 208cm dhe përveç NCAA ka luajtur edhe në Belgjikë, Francë, Poloni dhe në Japoni”, njofton KB Peja.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat