Davis Të Ylli

Basketboll

Davis Të Ylli

Nga: K. G. Më: 24 shtator 2022 Në ora: 13:39
Davis Të Ylli

Ekipi i Golden Eagle Ylli nga Theranda është përforcuar me basketbollistin Rashun Davis.

Kampioni i Kosovës synon të jetë sa më i kompletuar për në vazhdim të kampionatit.

“Kemi arritur marrëveshje me Rashun Davis i cili së fundmi ka luajtur tek SZTE Szedeak të Hungarisë”, njofton KB

Ylli. Ekipi therandas është eliminuar nga garat e Champions League.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat