Katër skuadra në garë për trofeun e çmuar

Basketboll

Katër skuadra në garë për trofeun e çmuar

Më: 14 mars 2023 Në ora: 15:32
Koshi

Final 4 i Ligës Unike do të vë përballë skuadrat më të mira të kësaj lige.

Dy skuadra nga Shqipëria dhe dy nga Kosova siguruan pjesëmarrjen në eventin e rëndësishëm për basketbollin e femrave në të dyja shtetet.

Lajmi i plotë në uebfaqen zyrtare të Ligës Unike dhe FBK-së

Orari

15 Mars 2023

E mërkurë

16:00 Flamurtari - Prishtina

19:00 Bashkimi - Partizani

16 Mars

E enjte

16:00 Ndeshja për vendin e tretë

19:00 Ndeshja Final

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat