Davis i bashkohet Prishtinës

Basketboll

Davis i bashkohet Prishtinës

Më: 30 shtator 2023 Në ora: 15:29
Shaheed Davis

Davis i bashkohet Prishtinës!

Alo-qendra, Shaheed Davis i është bashkuar skuadrës së Prishtinës.

Amerikani Shaheed Davis (206 cm), 29 vjeçar vjen në Kryeqytet pas përvojës në liga të ndryshme si në Itali, Izrael, Hungari, Greqi, Qipro, Ukrainë dhe Bullgari

Davis në sezonin e kaluar ka luajtur për dy skuadra, për Anothorsisin qipriot dhe Lavrion greke ku ka regjistruar mesatare prej 13.8 pikëve dhe 4.7 kërcime për ndeshje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat