Morën pjesë dhjetë skuadra studentore

Basketboll

Morën pjesë dhjetë skuadra studentore

Më: 28 nëntor 2023 Në ora: 18:49
Pamje nga aktiviteti

Për nder të Festës së Pavarësisë së Shqipërisë, 3x3 Prishtina në bashkëpunim Sportin Universitar dhe me përkrahjen nga Kosovo Basketball Federation dhe Komuna e Prishtinës ka organizuar garën e 3x3

Në këtë garë morën pjesë dhjetë skuadra studentore nga Prishtina dhe dy nga Tirana

Fitues u shpall Cash Mone.

Mbi të gjitha pati balalfaqime të mira.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat