Kosova - Republika e Irlandës, kë e favorizojnë bastet?

Basketboll

Kosova - Republika e Irlandës, kë e favorizojnë bastet?

Nga: K.G. Më: 21 shkurt 2024 Në ora: 18:38
Kosova

Ballafaqimi mes kombëtares së Kosovës dhe Republikës së Irlandës, do të zhvillohet nesër mbrëma (19.00) në Qendrën e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë.

Bastet favorizojnë kombëtaren e Kosovës.

Për fitoren e Kosovës koeficienti sillet 1.36, ndërsa 3.00 për triumfin e irlandezëve.

Është ndeshja e parë dhe e vlefshme e Grupit A për Rrethin e Parë Parakualifikues për Kupën e Botës 2027 në basketboll. 

Kosova – Republika e Irlandës 
 Bastet                  1        2

Bet365                1.36     3.00  
Average odds    1.36      3.00
 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat