FIBA 3x3 Europe Cup Qualifier në Prishtinë më 8 dhe 9 qershor

Basketboll

FIBA 3x3 Europe Cup Qualifier në Prishtinë më 8 dhe 9 qershor

Më: 28 maj 2024 Në ora: 11:13
Foto ilustrim

FIBA 3x3 Europe Cup Qualifier në Prishtinë më 8 dhe 9 qershor 2024!

Pse është e rëndësishme kjo garë?

"Prishtina do të jetë nikoqire e FIBA 3x3 Europe Cup Qualifier, një garë e rëndësishme në disiplinën 3x3, ku 9 shtete apo 16 në të dyja konkurrencat do të garojnë për të siguruar një vend në FIBA 3x3 Europe Cup

Fituesi i garës në Prishtinë kualifikohet në FIBA 3x3 Europe Cup

Kosova në këtë garë do të paraqitet në të dyja konkurrencat", njofton FBK.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat