Ndërpritet ndeshja mes Kosovës dhe Andorrës, arsyeja interesante

Basketboll

Ndërpritet ndeshja mes Kosovës dhe Andorrës, arsyeja interesante

Nga: K.G. Më: 8 qershor 2024 Në ora: 20:53
Pamje nga një ndeshje

Përballja mes Kosovës dhe Andorrës është ndërprerë sot në Prishtinë.

Arsyeja është interesante.

“Federata e Basketbollit e Kosovës ju njofton se, për shkak të reshjeve të shiut, gara e FIBA 3x3 Europe Cup Qualifier do të vazhdojë të dielën (nesër) nga ora 09:30. 

Kosova - Andorra u ndërpre pranë rezultati 3:5 dhe do të vazhdojë të dielën në mëngjes. 

Të gjitha ndeshjet që nuk u zhvilluan sonte do të zhvillohen të dielën, ku pas fazës së grupeve do të vazhdohet me çerekfinale, gjysmëfinale dhe finalet në të dyja konkurrencat”, njofton FBK.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat