Kida shfaqet plot stil dhe me buzë të kuqe

Bota e Yjeve

Kida shfaqet plot stil dhe me buzë të kuqe

Më: 30 nëntor 2020 Në ora: 17:18
Kida

Kida ka publikuar një Instastory ku shihet me stil.

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Kida, e cila është mjaft aktive në rrjete sociale, ka sjell imazhe ku shihet mjaft atraktive..

Ajo erdhi duke marrë gjithmonë vëmendjen e fansave, ku u pa me xhinse dhe një bluzë ngjyrë të bardhë.

Kësaj radhe ajo erdhi me me grim të lehtë në pjesën e syve ndërsa vëmendjen e morri ngjyra e buzëve të cilat kishte vendosur t`i bënte të kuqe.

Ndërsa Kida po vazhdon të shijoj suksesin e këngës së fundit “Edhe Sa”.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat