Enca thotë se është vajza e ëndrrave

Bota e Yjeve

Enca thotë se është vajza e ëndrrave

Më: 2 dhjetor 2020 Në ora: 19:09
Enca

Enca Haxhia mendon se është vajza e ëndrrave.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, padyshim se është një nga femrat më të komentuara të estradës.

Mirëpo ajo mendon se edhe është vajza e ëndrrave. Këtë e tha vetë pranë postimit të një fotografie në llogarinë e saj në Instagram.

“Goca e endrrave 👑”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotografive të fundit aty ku vihet re se Enca u shfaq ndryshe nga herët e tjera.

Këngëtarja kësaj radhe nuk ka provokuar me gjoksin dhe nuk ka veshur bluzë të hapur.

Pavarësisht se nuk u shfaq provokuese siç bën zakonisht, as kësaj radhe nuk munguan mesazhet pozitive nga fansat e shumtë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat