Zendaya, fytyra më e bukur e Valentino

Bota e Yjeve

Zendaya, fytyra më e bukur e Valentino

Nga: H.O. Më: 4 dhjetor 2020 Në ora: 18:25
Zendaya

Zendaya është bërë e ditur se është fytyra e re e Valentino.

24 vjeqarja e Euphoria shkëlqeu derisa kishte shtrirë këmbët e saj në një tavolinë duke realizuar një fotosesion për markën.

Duke zënë pozitën e saj më të mirë para kamerës, ajo kishte veshur një veshje të bardhë dhe një qantë të bardhë që përputhej me fustanin.

Në fotot tjera, Zendaya kishte kombinuar veshjet me qantat./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat