Veshjet ikonike të Britney Spears ndër vite

Bota e Yjeve

Veshjet ikonike të Britney Spears ndër vite

Më: 9 dhjetor 2020 Në ora: 16:10
Britney Spears

Britney Spears njihet për veshjet e saj fantastike.

Ditë më parë, këngëtarja festoi ditëlindjen e 38-të, ndërsa ende vazhdon të tërheq vëmendje në paraqitjet e saj.

Gjatë viteve Britney është shfaqur në kombinime dhe stile të ndryshme të pëlqyera nga publiku.

Veshjet e saj më të bukura i gjeni më poshtë:

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Ndryshe, këngëtarja e famshme kohëve të fundit nuk ka kaluar kohë aq të mirë, pasi humbi gjyqin kundër babait të saj i cili do të vazhdoj t’ia menaxhoj jetën dhe financat.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat