Modelet 'seksi' pushtojnë plazhin

Bota e Yjeve

Modelet 'seksi' pushtojnë plazhin

Nga: H.O. Më: 11 dhjetor 2020 Në ora: 19:14
Modelet

Ylli i Love Island, Montana Brown dukej mahnitëse derisa modelonte me rroba banjo shumë seksi nga linja e saj.

Ylli televiziv e kthyer në modele u bashkua me ish yllin e Love Island, Samira Mighty, këngëtaren Mahalia dhe modelin Joan Van Den Herik në plazhin e Maldives.

Ato treguan se si veshjet iu përshtaten formave dhe madhësive të ndryshme derisa qëndronin në rrezet e diellit.

Modelet bukuroshe treguan qartë bukurinë e tyre në rrobat e shkurtëra./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat