Modelja me trupin më perfekt

Bota e Yjeve

Modelja me trupin më perfekt

Më: 24 janar 2021 Në ora: 07:48
Danielle Robertson

Danielle Robertson është një instruktore fitnesi. Ajo kaloi mbi 10 vjet duke garuar në atletikë, duke ndërtuar një themel të fortë për udhëtimin e saj të fitnesit.

Gjatë kohës së saj si një sportiste, Danielle krijoi një trup të fortë. Kjo e frymëzoi atë të fillonte stërvitjen në palestër për të përmirësuar edhe më tej fizikun e saj. Muaj pas muaji, muskujt e Danielle filluan të dukeshin më të fortë.

Duke kuptuar se palestra ishte pasioni i saj më i madh, ajo filloi të ndajë këshilla trajnimi, ushqimi dhe mënyre jetese në profilet e saj në rrjetet sociale.

Image
Danielle Robertson

Me kalimin e kohës, këshillat e Danielle tërhoqën individë nga pjesë të ndryshme të globit, duke e lejuar atë të ndërtonte një karrierë të shëndetshme si instruktor fitnesi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat