Covid-19 nuk e ndërprenë Javën e Modës në Paris

Bota e Yjeve

Covid-19 nuk e ndërprenë Javën e Modës në Paris

Më: 26 janar 2021 Në ora: 18:45
Bella Hadid

Pandemia globale nuk e ka ndaluar mbajtjen e javës së modës në Paris.

Modelet kryesore të industrisë zbritën në kryeqytetin francez të martën për t’u përgatitur për ecje në pasarelat e stilistëve.

Bella Hadid u pa  duke dalë nga hoteli i tyre i qytetit në veshje elegante, ajo tregoi stili në veshjen me plot stil. 24 vjeçarja kishte zgjedhur një këmishë të bardhë ku e kishte zbërthyer dhe tregonte pak nga gjoksi.

Modelja e njohur veshur mbante edhe pantolla të gjëra kombinim me një xhaketë, syze në sy dhe flokët  kishte lëshuar teksa ia merrte era. Veshjes së saj, Hadid ia shtoi një çantë dhe take me ngjyrë të zezë.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat