Këngëtarja amerikane bëhet nënë për herë të parë

Bota e Yjeve

Këngëtarja amerikane bëhet nënë për herë të parë

Më: 25 shkurt 2021 Në ora: 08:49
Katharine McPhee

Katharine McPhee ka lindur një djalë.

Sipas një burimi, të Mërkurën u bë e ditur se lidhja e tyre po shkon mirë bashkë me të voglin e tyre, ndërsa emri i djalit nuk është njoftuar ende.

David dhe Katharine u takuan gjatë xhirimeve të American Idol në vitin 2006, ndërsa në vitin 2019 ata kurorëzuan dashurinë me martesë.

Image

Nga martesa e parë David ka pesë vajza.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat