Rikthimi interesant i Cheryl në Instagram

Bota e Yjeve

Rikthimi interesant i Cheryl në Instagram

Nga: Bota sot Më: 25 shkurt 2021 Në ora: 21:40
Cheryl

Cheryl është kthyer në Instagram për herë të parë pas më shumë se dy muajsh.

Këngëtarja, e cila ka postuar për herë të fundit në dhjetor, me shaka ka thënë se ishte hera e parë që ajo largohej nga shtëpia për disa javë, përpara se të kërkonte mbështetjen e tyre për personn e amputuar Billy Monger.

Cheryl kishte filmuar pjesën e pasme të makinës, pasi ishte takuar me Billy.

"Kështu sot është dita e parë që unë kam dalë diku të punoj dhe unë shkova të takoj Blly Monger", ka shkruar ajo./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat