Nëna e Melindës paska qenë bukuroshe e madhe

Bota e Yjeve

Nëna e Melindës paska qenë bukuroshe e madhe

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 23:43
Melinda Ademi

Melinda Ademi është rritur në SHBA, ku edhe ka kaluar pjesën më të madhe të jetës, e madje atje e ka nisur edhe karrieren muzikore.

Pasi morri pjesë në disa shou e kompeticione muzikore në Amerikë, ajo u kthye në Kosovë për të ngritur karrieren e saj muzikore.

Siç e dijnë tashmë të gjithë, Melinda Ademi e ka gjetur vendin e saj në skenën tonë muzikore, madje të gjitha këngët i ka hite.

Shumë shpesh komentohet edhe pamja e këngatares, që duket “super”.

Shikojeni nënën e Melindes dhe do ta kuptoni origjinen e bukurisë së këngëtares.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat