Justin dhe Hailey, dy të dashuruar në Paris

Bota e Yjeve

Justin dhe Hailey, dy të dashuruar në Paris

Nga: Bota sot Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 19:27
Justin Bieber/Hailey Baldwin

Justin dhe Hailey Bieber kanë arritur në Paris pas vikendit, në qytetin e Fashion Week për Vjeshtë/Dimër 2021, e cila përfundon të hënën.

Këngëtari 26 vjeqar dhe modelja 24 vjeqare, dukeshin shumë të dashuruar derisa shtrëngonin duartë gjatë një shtëtitje romantike në kryeqytetin francez.

Këgëtari i hitit Baby kishte zgjedhur një veshje ngjyrë të kaltër, derisa modelja e pistave Hailey me një veshje lëkure ngjyrë të verdhë.

Ata kishin veshur edhe kapelat me ngjyrat që kombinoheshin me veshjet e tyre./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat