Katy Perry dhe Orlando Bloom, prindër shembullor

Bota e Yjeve

Katy Perry dhe Orlando Bloom, prindër shembullor

Nga: Bota sot Më: 5 mars 2021 Në ora: 09:39
Katy Perry

Katy Perry dhe Orlando Bloom të mërkuren treguar se janë prindër të mirë për vajzën e tyr Daisy, e cila mbushi 6 muaj javën e kaluar.

Këngëtaja dhe partneri i saj prej pesë vitesh u panë duke mbajtur vajzën e tyre derisa shijuan plazhin e Haëai, ku janë atje për më tepër se një javë.

Këngëtarja e hitit Roar dukej në formë me rrobat e banjos ngjyrë vjollcë pa rripa.

I fejuari i saj, aktori i Lord Of The Rings u shfaq pa këmishë në plazh./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat