Loredana shfaqet plot stil në fotot e postuara

Bota e Yjeve

Loredana shfaqet plot stil në fotot e postuara

Më: 5 mars 2021 Në ora: 15:53
Loredana

Loredana ka sjellë imazhe në pasqyrë.

Reperja e njohur shqiptare vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Ajo jo rrallë herë ndan imazhe nga jeta e përditshme dhe karriera në llogarinë zyrtare të Instagramit.

Së fundmi ajo ka postuar disa fotografi në Instastory ku shihet e veshur plot stil.

Loredana shihet e veshur me rroba të gjera teksa nuk i theksoheshin linjat trupore asaj.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat