Modelja zbulon fundshpinën mahnitëse

Bota e Yjeve

Modelja zbulon fundshpinën mahnitëse

Nga: Bota sot Më: 7 mars 2021 Në ora: 19:28
Kimberley Garner

Ajo ka qëndruar në luksin e Malliouhana Auberge Resort që kur udhëtoi në ishull nga Miami.

Dhe Kimberley Garner ka vazhduar të marr rreze dielli dhe më pas duke postuar disa imazh nga udhëtimi i saj në Anguilla në Instagram gjatë fundjavës.

Dizajnerja e veshjeve të brendshme u sigurua që të gjithë sytë të ishin mbi të, derisa u shfaq me një fustan metali me një fotosesion nga villa e saj.

Pjesa e pasme e fustanit ishte tërësisht e hapur, duke ia zbuluar trupin deri tek fundshpina e saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat