Gresa shumë e afërt me kunatën e saj, Leartën

Bota e Yjeve

Gresa shumë e afërt me kunatën e saj, Leartën

Më: 25 mars 2021 Në ora: 23:37
Gresa Salihu

Reja e këngëtares Shyhrete Behluli, admirohet nga kunatat, të cilat e kanë edhe shoqe e edhe nuse të vëllait.

Se ato shkojnë mirë mes vete, kjo është mëse e dukshme.

Sapo Learta është kthyer nga Gjermania, janë shpeshtuar edhe postimet në rrjete sociale nga ana e saj, e ku në secilën foto reja e famshme e estradës po shkëlqen.

Image

Familja Salihu kanë organizuar një ndejë të bukur për festën e ditëlindjes së Kushtrimit dhe në këtë foto afërsia e Gresës me nusen, kunatën dhe vëllain, është mëse e dukshme.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat