Gigi Hadid një modele dhe nënë e përkushtuar

Bota e Yjeve

Gigi Hadid një modele dhe nënë e përkushtuar

Më: 13 prill 2021 Në ora: 20:20
Gigi Hadid

Modelja bëri një dalje publike këtë mëngjes me vajzën e saj, Khai dhe një shoqe.

Mamaja modele, 25 vjeç, tregoi elegancë ndërsa kishte veshur veshje me me ngjyrë të zezë dhe gri derisa mori kafe para se të bënte pak shëtitje.

Ajo shoqërohej në një pallto të gjatë me nuancë hiri të veshur me pantallona dhe një bluzë të zezë dhe sandale të zbukuruara Birkenstock.

Image

Motra e madhe e modeleve  tjerë Bella dhe Anwar Hadid kishte vendosur edhe disa gjerdanë ndërsa në sy mbante syze dielli të vogla në një hije argjendi dhe një maskë fytyre prej pëlhure.

Gigi shtoi edhe disa lustrues duke zhytur flokët e saj ngjyrë kafe të artë. Partnerja e Zayn Malik shtyu vajzën e saj të vogël me një karrocë të pasur Bugaboo, një markë e famshme me çmim deri në 1500 dollarë.

Ata ecnin nëpër statuja antike përpara se të dilnin në galeri për të parë kryeveprat e epokës së 1800-tës si pikturat e Piramidës së Madhe, Gizës nga Adrien Dauzats dhe Ponte San Rocco dhe Ujëvarat, Tivoli nga artisti Francois-Marius Granet.

Një tjetër foto tregoi gjyshin Mohamed duke mbajtur dorën e foshnjës Khai, duke treguar një byzylyk të emrit të ëmbël dhe sharm të syve të rreth doreve të saj.

Image

Ndryshe, Gigi lindi Khai në shtator 2020, thuhet se ishte në fermën e nënës së saj Yolanda Hadid në fshatin Pensilvania, ku ajo qëndroi me motrën e saj Bella gjatë gjithë vitit 2020.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat