Rita Ora në shëtitje me biҫikleta

Bota e Yjeve

Rita Ora në shëtitje me biҫikleta

Nga: Bota sot Më: 14 prill 2021 Në ora: 09:52
Rita Ora

Këngëtarja Rita Ora ka kaluar kohën në Australi për të qenë pjesë e The Voice.

Dhe të mërkurën, ish aktorja e Kiwi Australian dhe ylli i Hollywood Russell Crowe u shfaqen në Sidnei me bicikleta.

Russell 57 vjeqar dhe e dashura e tij amerikane Britney Theriot e morën edhe Rita Orën për një shëtitje në qytet.

Rita Ora gjatë kësaj shëtitje kishte zhveshur barkun e saj me një veshje të shkurtër./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat