Mini-bikinet mezi ia zënë pasuritë

Bota e Yjeve

Mini-bikinet mezi ia zënë pasuritë

Nga: Bota sot Më: 15 prill 2021 Në ora: 19:55
Larsa Pippen

Ajo është aktualisht në Karaibe pas ndarjes së saj nga lojtari i NBA, Malik Beasley.

Dhe Larsa Pippen u shfaq në Instagram me bikine gjatë të enjtes.

Ylli televiziv shfaqi figurën e saj të pabesueshme mbështetur në një metal.

Personazhi televiziv ka shfaqur linjat me një palë mini bikine./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat