Elita me plot buzëqeshje pranë vajzës

Bota e Yjeve

Elita me plot buzëqeshje pranë vajzës

Më: 21 prill 2021 Në ora: 23:13
Elita Rudi

Elita Rudi po e shfaq lumturinë në forma të ndryshme që nga dita kur është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo me vajzën e vogël po poston imazhe të shumta, duke shprehur ndjeësinë e veçantë që ka pranë Botës.

Këtë hërë në një ambient të bukur dhe me një veshje siç din ajo, nënë e bijë duken për mrekulli.

Si gjithnjë, nuk mungojnë as komentet e shumta nga ndjekësit që ka në Instagram.

Imazhi në vijim e zbulon se sa bukur duken.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat