“Më e fortë vetëm”, deklarata befasuese e Nora Istrefit

Bota e Yjeve

“Më e fortë vetëm”, deklarata befasuese e Nora Istrefit

Më: 7 maj 2021 Në ora: 17:16
Nora Istrefi

Nora Istrefi ka kohë që i ka dhënë fund martesës disavjeçare me Robert Berishën.

Që prej asaj kohe, këngëtarja nuk është deklaruar për ndonjë lidhje të re dashurie, ndërsa ka ruajtur raportet e mira me Robertin.

Përmes llogarisë së saj në Instagram, Nora erdhi atraktive e veshur me një palë pantallona dhe këmishë të bardhë.

Por, ishte mbishkrimi i fotos ai që mori vëmendjen e ndjekësve, ku shkruan “Më e fortë vetëm”.

Image

Sa i përket projekteve muzikore, Nora Istrefi kohën e fundit nuk ka qenë aktive me këngë të reja.

“Dy zemra”, mbetet kënga e fundit e Norës, që e solli në bashkëpunim me Butrint Imerin, vitin e kaluar.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat