Një Marilyn Monroe 'rozë'

Bota e Yjeve

Një Marilyn Monroe 'rozë'

Nga: Bota sot Më: 12 maj 2021 Në ora: 09:19
Raye

Ajo është nominuar në kategorinë e British Single për këngë e saj me muzikantin Regard, Secrets, por humbi garën me Harry Styles.

Dhe Raye tregoi pasuritë e saj të bollshme me një fustan të ndezur ngjyrë rozë të ndarë deri në kofshë.

Me këtë fustan ajo u shfaq në tapetin e kuq të Brit Awards të martën në mbrëmje.

Këngëtarja bëri një paraqitje shumë të zhurshme me veshjen e guximshme duke nxjerrë kofshën e saj nga fustani me korset./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat