E mahnitshme në bikini

Bota e Yjeve

E mahnitshme në bikini

Më: 15 qershor 2021 Në ora: 14:36
Kim Kardashian

Ajo ndjek një regjim të rreptë diete dhe ushtrimesh për të ruajtur figurën e saj të pabesueshme.

Megjithatë Kim Kardashian tregoi se ajo ende i lejon vetes një kurë ndërsa ndau një befasi të zymtë në një taco me bikini të verdhë, shkruan Daily Mail.

Ylli i realitetit 40-vjeçar kishte shfaqur kthesat e saj në dy pjesët e vogla ndërsa pozonte një stuhi ndërsa po kafshonte.

Kim e vendosi dekoltenë e saj të bollshme dhe stomakun e tonifikuar në rroba të pakta të banjës.

“A është e martë për Taco akoma?!?!”, Shkroi Kim në mbishkrimin për 228 milion ndjekësit e saj së bashku me një emoji taco.

Imazhi seksi vjen mes procedurave të vazhdueshme të divorcit me Kanye West, 44 vjeç, të cilin ajo zyrtarisht bëri kërkesë për divorc në shkurt.

Çifti, të cilët ndajnë vajzat North West, tetë, Çikago, tre, dhe djemtë Saint, pesë dhe Psalm, dy, u martuan në një ceremoni të hollësishme në Firence, Itali në 2014.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat