Angelina viziton ish bashkëshortin bashkë me djalin e saj

Bota e Yjeve

Angelina viziton ish bashkëshortin bashkë me djalin e saj

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 11:43
Angelina Jolie

Angelina Jolie po kalon shumë kohë me ish bashkëshortin e saj.

Pasi u pa në shtëpinë e tij javën e kaluar, aktorja ka shkuar përsëri tek ai, por kësaj radhe me djalin e saj.

Daily Mail ka siguruar foto të reja ku Angelina dhe djali i saj, Pax, kanë hyrë aty sot pasdite.

Më poshtë keni imazhet

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat