Bashkohet familja, Khloe duket e lumtur

Bota e Yjeve

Bashkohet familja, Khloe duket e lumtur

Nga: Bota sot Më: 18 qershor 2021 Në ora: 09:45
Khloe Kardashian

Khloe Kardashian dhe i dashuri i saj Tristan Thompson dukeshin se e bënin mirë prindërimin të enjten pasdite.

Qifti u panë duke kaluar kohë me vajzën e tyre tre vjeqare True në Calabasas, duke shkuar për drekë në restaurantin Porto Villa.

Familja u shfaqën të bashkuar vetëm disa muaj pasi Tristan u akuzua për tradhti ndaj Khlie me një modele instagrami me emrin Sydney Chase.

Ai këtë tradhti e mohoi me forcë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat