Paraqitja e 'zhurmshme' e Rihannes

Bota e Yjeve

Paraqitja e 'zhurmshme' e Rihannes

Nga: Bota sot Më: 20 qershor 2021 Në ora: 22:42
Rihanna

Rihanna ka ngritur impulset derisa u shfaq shumë e zhurshme me një palë sytjena livando gjysëm të tejdukshem dhe me rrip të përshtatshëm nga marka e saj e veshjeve të brendshme Savage X Fenty.

Derisa tregoi fizikun e saj të bujshëm, këngëtarja 33 vjeqare e hitit Umbrella u shfaq me një buzëkuq të guximshëm, gërsheta të imëta dhe një qaforë të trashë në qafë.

Tangot e saj me dantella nxorën në pah të pasmet e saj.

Edhe sytjenat e saj të kombinuara ishin me dantella në ngjyrën e kaltër të qiellit./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat