Luana Vjollca e jep vet materialin për meme

Bota e Yjeve

Luana Vjollca e jep vet materialin për meme

Më: 22 qershor 2021 Në ora: 07:58
Luana Vjollca

Luana Vjollca ka publikuar një album të ri fotosh nga pushimet që po bën së fundmi.

Moderatorja ka zbuluar që po pushon dhe po e shijon shumë kohën andej, megjithëse shoqëruesin nuk na e zbuloi.

Me anë të fotove të fundit, na tregoi se faturën e paguan vet, se është e zonja e vetes.

Ama kishte dhe një foto ku kishte realizuar ‘duck face’ dhe i kërkon të gjithëve t’a bëjnë meme.

Është frymëzim mjaftueshëm për ju kjo shkrepje? Edhe nëse jo, tani që keni leje nga Luana me siguri do jeni lirshëm fare.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat