Selena Gomez e dëshmon vetën edhe si modele

Bota e Yjeve

Selena Gomez e dëshmon vetën edhe si modele

Nga: Bota sot Më: 22 qershor 2021 Në ora: 10:02
Selena Gomez

Selena Gomez është një megayll në botën e muzikës.

Dhe 28 vjeqarja dëshmoi veten edhe në botën e modës.

Kështu ajo mbuloi kopertinën e revistës Vogue Australia për këtë muaj.

Top ylli amerikan u shfaq me një këmishë metalike prej ari me jakë të verdhë dhe detaje me theka./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat