Dua Lipa e uron të dashurin e saj për ditëlindje

Bota e Yjeve

Dua Lipa e uron të dashurin e saj për ditëlindje

Më: 22 qershor 2021 Në ora: 20:13
Dua Lipa dhe Anwar Hadid

Ata kanë qenë në lidhje dashurie qysh se nga qershori i vitit 2019.

Dhe, Dua Lipa dëshmoi se është më e dashuruar me Anwar Hadid se kurrë ndërsa ndau momente të bukura për të shënuar ditëlindjen e tij të 22-të.

Këngëtarja, 25 vjeçe, ndau një seri imazhesh të dashura për veten e saj dhe bukuroshin model, pasi deklaroi: ‘Ti e bën botën time shumë më të mirë!’.

Dua ndau disa çaste të çiftit gjatë gjithë marrëdhënies së tyre derisa nuk munguan edhe ato nga pushimet.

Ndërsa një tjetër e sheh dyshen duke u relaksuar në shtrat me qenin e tyre Dexter.

Me titullin e postimit romantik, ajo shkroi: ‘Urime ditëlindjen i dashur @anwarspc një tjetër xhiro rreth diellit … ti e bën botën time shumë më të mirë’.

Tutje shtoi: ‘Jam me fat që të dua dhe jam e dashura jote. Mezi pres të festoj me ju sot’.

Image
Image
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat