Arta Nitaj postoi Instastory joshëse

Bota e Yjeve

Arta Nitaj postoi Instastory joshëse

Më: 26 korrik 2021 Në ora: 10:20
Arta Nitaj

Aktorja dhe modelj shqiptare, Arta Nitaj është mjaft aktive në rrjete sociale.

Ajo së fundmi ka pozuar para pasqyrës me një grim mjaft elegant por me veshje të përditshme, një fustan e shkurtër ngjyrë blu.

Në video ajo shihet me flokët e larguara nga fytyra plot volum dhe me një grim mjaft të bukur, i cili i theksonte tiparet e fytyrës asaj.

Arta njihet si ndër fytyrat publike më seksi, e cila përmes postimeve të shpeshta në rrjete sociale ka mbledhur rreth 300 mijë ndjekës.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat