Kylie Jenner iu ka dhënë fund thashethemeve

Bota e Yjeve

Kylie Jenner iu ka dhënë fund thashethemeve

Më: 27 korrik 2021 Në ora: 13:09
Kylie Jenner

Magjistarja e make-up Kylie Jenner ka vajzën tre vjeçare Stormi Webster me reperin Travis Scott – por fansat menduan se ajo ishte përsëri shtatzënë, shkruan metro.co.uk

Kylie Jenner i dha fund thashethemeve të shtatëzënësisë duke treguar belin e saj të ngurtësuar në një moment të ri.

Ylli i Keeping Up With The Kardashians u godit me thashetheme pasi fansat menduan se ata vunë re ‘të dhëna’ në rrjetet sociale.

Sidoqoftë, ajo i vendosi të gjithë të pushonin me një selfie të mrekullueshme pasqyre ku tronditi sytjena dhe dollakë sportive që përputhen me ngjyrë vjollcë pastel.

Në çastin e dytë, nëna-e-një tërhiqet me murriz poshtë një pjesë të dollave të saj për të treguar barkun e saj.

“Eja stërvitje me mua”, titulloi ylli postimin e saj së bashku me një emoji të zemrës vjollcë.

Themeluesi i Kylie Skin pozoi në një karrige me gëzof komod të vendosur përpara një shkalle luksoze dhe një dollapi gjigant vere.

Kylie nuk bëri asnjë grim për këtë rast dhe i mbajti thonjtë e saj akrilikë të thjeshtë me një majë franceze.

Manjati i make-up-it gjithashtu tronditi shumë pantallona xhupi të pajisura lirshëm dhe një sytjena sportive.

Për më tepër, tifozët vunë re se si Kylie porositi role të vetvetes vegjetariane kur ndau një foto të porosisë së saj të ushqimit.

Gjatë ribashkimit të KUWTK, shikuesit vunë re se si të gjithë në familje përveç Kylie morën një goditje me tequila në fund të shfaqjes.

Sidoqoftë, postimet e saj të vazhdueshme të stërvitjes kanë hedhur poshtë teoritë e shtatzënisë të fansave.

Kylie tashmë ka tre vjeçaren Stormi Webster me reperin Travis Scott.

Kylie dhe reperi Sicko Mode janë parë së fundmi shumë bashkë dhe shumë besojnë se janë rikthyer së bashku.

Image
Image
Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat