Plakja ka ndaluar për J.Lo

Bota e Yjeve

Plakja ka ndaluar për J.Lo

Më: 31 korrik 2021 Në ora: 23:12
Jennifer Lopez

Më 24 korrik, Jennifer Lopez i ka mbushur 52 vjet, mirëpo trupi i saj nuk e tregon këtë moshë.

Këngëtarja dhe aktorja e famshme, së fundmi është bërë kryetemë e faqeve rozë për shkak të lidhjes me Ben Affleck.

Çifti i popullarizuar hollivudian kanë qenë në lidhje nga mesi i vitit 2002 deri në janar të vitit 2004 kur edhe ishin ndarë.

Asokohe madje edhe ishin fejuar, por nuk e çuan më larg lidhjen e tyre. Tani ata janë rikthyer bashkë dhe duke mjaft të lumtur me njëri-tjetrin.

Dhe derisa po i shijojnë pushimet bashkë, J.Lo ka publikuar fotografi me bikini të verdha nga anija.

Pozat e saja atraktive vënë në plan të parë linjat e mrekullueshme trupore, ndërsa askush nuk mund të besojë se ajo është 52 vjeçare.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat