Ja se çfarë thotë Morena në postimin e ri

Bota e Yjeve

Ja se çfarë thotë Morena në postimin e ri

Më: 3 gusht 2021 Në ora: 18:22
Morena

Këngëtarja ka sjell poza të reja në rrjete sociale.

Morena Taraku, shihet e veshur me fustan ngjyrë portokalli e cila ka shkrepur imazhe para pasqyrës.

Ajo dukjen e saj e ka kombinuar me bizhuteri dhe makijazh teksa mban flokët e shkurtër më shumë stil.

Image

“Ndihem si Vitaminë C”, ka shkruar Morena në përshkrimin e postimit duke marrë komente të shumta nga ndjekësit.

Ndryshe, ajo edhe pse nuk është aktive me projekte të reja muzikore shpesh ndan imazhe të ndryshme në Instagram dhe profile tjera zyrtare të saj në platforma sociale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat