Tifozja e Juventusit shkëlqen në “Instagram”

Bota e Yjeve

Tifozja e Juventusit shkëlqen në “Instagram”

Më: 10 gusht 2021 Në ora: 11:27
Eva Padlok

Eva Padlok nuk resht së mahnituri me bukurinë dhe format e saj trupore. Ish-modelja e Moto GP-së shfaqet më në formë se kurrë dhe vazhdon të provojë me foto “hot” në rrjetet sociale.

Bukuroshja nga Barcelona së fundmi ka postuar për fansat e saj të shumë të “Instagram” disa foto, duke nxjerrë në pah linjat, teksa në plan të parë dallohen qartë të pasmet perfekte.

Kujtojmë që Eva Padlok, përveç botës së motorëve, është e apasionuar edhe pas futbollit.

Image

Ajo bën tifo për skuadrën më të titulluar italiane, Juventusin..

Image
Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat