Kourtney nuk përmbahet, puth sërish të dashurin para botës

Bota e Yjeve

Kourtney nuk përmbahet, puth sërish të dashurin para botës

Më: 13 shtator 2021 Në ora: 09:58
Kourtney Kardashian dhe Travis Barker

Ata kurrë nuk janë turpëruar për të shfaqur dashurinë e tyre para botës.

Dhe Kourtney Kardashian dhe Travis Barker dukeshin si qifti që po merrnin pjesë në MTV Video Music Aëards në Brooklyn të dielën.

Ylli në pension i realitetit përqafonte të dashurin e tij, i cili lëkundte fustanin e saj të lëkures nga stilistja Oliver Theyskens.

Të dy kishin zgjedhur veshjen në ngjyrë të zezë në mbrëmjen e djeshme./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat